about

// Bio //

Witam serdecznie na mojej stronie. Zacznę może od przedstawienia się 🙂 Nazywam się Iza Ciastoń-Pałus. Urodziłam się i dorastałam w Polsce, a dokładniej na śląsku.

Rysuję, maluję i piszę odkąd pamiętam. Już jako kilkulatka tworzyłam własne dzieła na każdym skrawku papieru, jaki wpadł mi w ręce. Tworzenie to moja pasja, która daje mi spełnienie, poczucie wolności i spokój. Z pisaniem jestem związana także od czasu dzieciństwa. Moje pierwsze historie powstawały jeszcze, zanim sama potrafiłam dobrze pisać, czy czytać. Litery fascynowały mnie tak samo mocno, jak i sztuka.

Po latach spędzonych nad kartkami papieru, gdzie gryzmoły początkującej artystki powoli przekształcały się i ewoluowały, zainteresowałam się grafiką komputerową. Jako samouk poświęciłam ogromną ilość godzin na ćwiczenia, czytanie i przeglądanie tutoriali. Moim głównym źródłem wiedzy jest internet, to tutaj staram się poszerzać moją wiedzę i szukać nowych sposobów na wyrażenie siebie. Po pewnym czasie porzuciłam pisanie i tworzenie na kilka dobrych lat. Wtedy właśnie w moim życiu zawitała informatyka. Z satysfakcją ukończyłam studia inżynierskie, co zaowocowało zainteresowaniem na polu projektowania aplikacji mobilnych na Androida i iOS, dzięki czemu stworzyłam layouty i urealniłam pomysł dwóch, własnych aplikacji mobilnych.

Miłość do sztuki jednak nie umarła i nie odeszła na dobre. Szukając własnej drogi w życiu, dałam jej drugą szansę, kończąc studia artystyczne z tytułem magistra sztuki. Od tej pory pędzel, ołówek i komputer są nieodłącznym narzędziem mojej codziennej pracy.

Część obrazów znajduje się w prywatnych kolekcjach, a także sprzedanych na aukcji DESA Unicum.

// Availability //

Chętnie podejmę się pracy nad ilustracjami, obrazami na zamówienie, character i concept designem, projektowaniem aplikacji i stron, składem ebooków, korektą tekstów. O więcej proszę pytać w mailu 🙂

Jeśli chcieliby państwo podjąć ze mną współpracę, jako freelancerem, wystawić moje prace w galerii lub podjąć współpracę w inny sposób, można się ze mną skontaktować poprzez e-mail:

ciaston.i@gmail.com

lub za pośrednictwem serwisów społecznościowych:

facebooktwitterbehancepinterestlinkedin

// Bio //

Izabela Ciastoń-Pałus was born and raised in Myslowice, silesia, Poland. She’s a painter, drawer and graphic designer with B.F.A degree, working with different mediums and still exploring new ways to express. Some of her works find place in private collections. Beside the passion to create she loves to write, travel and be an entrepreneur. Izabela is known for her abstract/figurative contemporary and mixed media paintings. Through the use of color, texture, and composition, Izabela creates compelling works that shows unreal, abstract worlds full of emotions, open to a viewer, but closed and concentrated on the figure at the very moment.

If you want to hire me, collab or work with me feel free to contac:

ciaston.i@gmail.com

Or find me on social